AENC

Van persoonlijk contact naar
praktisch resultaat

AENC overleg met Arjan.

Wat we doen komt voort uit wie we zijn. Daarom besteden we veel aandacht aan de persoon achter de functie. Lees meer

Dit zijn wij

Verbinding en jezelf kunnen zijn

Iedereen is anders en dat maakt ons uniek! We geloven dan ook dat iedere collega iets toe kan voegen.

Dit onderzoeken we actief met elkaar. Als je allebei openstaat voor deze zoektocht, kom je in verbinding met elkaar. Wanneer je in verbinding staat met je omgeving, kom je het beste tot je recht. En dan gebeuren er hele mooie dingen!

Het verbinden van mensen en organisaties vind je daarom niet alleen terug in onze oplossingen, maar ook in alle andere onderdelen van onze bedrijfsvoering.

Ronnie en Robbert in gesprek.

Maak kennis met AENC

Sander Versloot in zijn element. Sander Versloot.

Sander Versloot

Projectleider
Michel de Bil in zijn element. Michel de Bil.

Michel de Bil

Projectleider
Rien in zijn element. Collega Rien.

Rien Rolfes

Projectleider
Technisch expert Edwin in zijn element. Edwin Uittenbogaard.

Edwin Uittenbogaard

Sales Engineer
Collega Koen

Koen Dekker

GoBright Consultant
Roel Waayer in zijn element. Roel Waayer.

Roel Waayer

Accountmanager
Michiel Nuijens in zijn element. Michiel Nuijens.

Michiel Nuijens

Accountmanager
Martin de Fockert in zijn element. Martin de Fockert.

Martin de Fockert

Customer Success Manager

Bij ons over de vloer

Onze kernwaarden

Betrokken

Wij voelen ons BETROKKEN bij elkaar, ons werk en de organisatie. We nemen verantwoordelijkheid voor ons eigen werk én de kwaliteit die we als bedrijf leveren.

Teamspirit

Wij hebben TEAMSPIRIT, voelen ons onderling verbonden, werken graag samen en delen zowel successen als uitdagingen met elkaar.

Sociaal

Wij zijn SOCIAAL, open, warm en hebben oprechte interesse in elkaar. We zijn bereid veel van onszelf te delen en steunen elkaar bij zakelijke en persoonlijke uitdagingen.

Zelfstandig

Wij zijn ZELFSTANDIG, kunnen goed omgaan met vrijheid en komen zelf met oplossingen. Lukt het niet? Dan pakken we het samen op.

Flexibel

Wij zijn FLEXIBEL, kunnen meegaan en meedenken met nieuwe omstandigheden en zijn bereid mee te bewegen met de ontwikkelingen in de markt.

MVO is bij ons vanzelfsprekend

Wij vinden het onze verantwoordelijkheid om te zorgen voor de aarde en toekomstige generaties. Recyclen is voor ons de norm, niet de uitzondering. Daarnaast krijgt tweedehands AV-apparatuur, die anders zou worden afgedankt, een nieuwe bestemming.

Meer informatie over onze MVO-ambities en duurzaamheidspartners vind je op onze MVO-pagina.

Sfeer foto van de aarde.
Werken bij Collega AENC Ineke close-up.

Werken bij AENC geeft energie! Door het verbeteren van processen en mee te denken hoe dingen beter kunnen.

25+

Jaar ervaring

55+

Professionals

110%

Passie voor AV