Albeda kiest voor AENC
Trots kondigen we aan dat Albeda de aanbesteding voor levering, installatie, implementatie, verhuizing, beheer én onderhoud van audiovisuele middelen heeft gegund aan AENC.
Â
AENC wint aanbesteding Albeda
Dit geeft ons de kans om 500 Prowise-touchscreens op verrijdbare systemen te realiseren, in combinatie met een oplossing voor draadloos presenteren. Daarnaast mogen we de vergaderruimtes inrichten én alle overige AV-middelen leveren.
Albeda streeft ernaar om in de toekomst optimaal gebruik te maken van AV-oplossingen ter ondersteuning van het onderwijs, zowel binnen de organisatie als in het primaire onderwijsproces.
De nieuwe AV-middelen moeten aansluiten bij de strategische visie van Albeda, waarin techniek een sleutelrol speelt bij het faciliteren van interactief, gepersonaliseerd en flexibel onderwijs.
Wij kijken enorm uit naar deze samenwerking. Bedankt voor het vertrouwen en op naar een succesvol project! – Bas Reijmers, commercieel directeur
Ook interessant
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Altijd up-to-date via ons laatste nieuws
"*" geeft vereiste velden aan